Η νέα σύνθεση των Δ.Σ. Γκολφ και σχολικών επιτροπών

 

                                                                                                                 Γλυφάδα,  3/10/2019

 

 

                     ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

    

                         Η νέα σύνθεση των Δ.Σ. Γκολφ και σχολικών επιτροπών

 

                      

Η σύνθεση του Διοικητικού Συμβουλίου της Ανώνυμης Εταιρείας με την επωνυμία «Γκολφ Δήμου Γλυφάδας Μονομετοχική Ανώνυμη Εταιρεία», καθώς και των Διοικητικών Συμβουλίων των σχολικών επιτροπών Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης αποφασίστηκαν κατά τη χθεσινή, πρώτη τακτική συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου του Δήμου Γλυφάδας και έχουν ως ακολούθως: 

 

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΓΚΟΛΦ Α.Ε.

 

 

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1

ΛΕΒΕΤΣΟΒΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΡΟΕΔΡΟΣ

 

ΜΙΧΑΛΑΚΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2

ΑΡΓΥΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ-ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ

 

ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

3

ΜΗΛΙΑΡΕΣΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ

 

ΣΚΑΛΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

4

ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

 

ΓΚΟΥΡΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

5

ΔΙΒΑΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

 

ΦΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

6

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΙΜΟΣ

 

ΙΑΚΩΒΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

7

ΓΚΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

ΛΑΜΠΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

8

ΝΤΟΣΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

 

ΚΕΚΑΤΟΥ – ΚΟΥΚΗ ΕΛΕΝΗ

9

ΜΑΝΙΑΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

 

ΚΟΜΝΗΝΟΥ-ΣΟΦΡΟΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

10

ΖΑΜΠΕΤΟΝΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

 

ΒΙΓΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

11

ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

 

ΔΗΜΑΚΟΥΛΕΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

12

ΚΑΤΣΑΡΟΥΠΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

 

ΨΙΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

13

ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

 

ΧΡΕΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

 

 

 

 

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 
         
 

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

 

1

ΒΑΜΒΑΚΕΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

 

ΛΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

2

ΚΑΤΣΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

ΣΟΥΡΒΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ

3

ΒΕΜΒΕΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

ΜΠΑΝΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

 

4

ΦΥΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

 

ΠΕΤΡΑΤΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

 

5

ΖΑΚΙΝΘΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

 

ΛΑΛΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ

 

6

ΤΣΙΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΣ

 

7

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΙΑΚΩΒΙΝΑ

 

ΔΑΛΑΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

 

8

ΦΟΥΝΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ

 

ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

9

ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

ΔΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

10

ΛΑΤΖΟΣ ΗΛΙΑΣ

 

ΜΙΝΔΡΙΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

 

11

ΠΑΦΙΛΗ ΣΩΤΗΡΙΑ

 

ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ

 
         

 

 

                                              ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

       

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

 

ΚΑΡΑΒΟΥΣΑΛΗ-ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΜΑΡΙΑ

 

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΒΆΙΑ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΥ-ΑΛΕΥΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

 

ΛΥΓΕΡΟΥ ΑΛΕΚΑ

ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ

ΦΑΡΟΥΠΟΥ-ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

 

ΒΑΜΒΑΚΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ

 

ΤΣΙΩΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

 

ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑ ΣΩΤΗΡΙΑ

 

ΚΑΝΕΛΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

 

ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΗ

 

ΓΚΕΚΑ-ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

 

ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

 

ΜΠΑΡΜΠΑΡΗ-ΖΕΝΑΚΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ

 

ΚΟΡΑΗ ΜΑΤΙΝΑ

 

ΜΑΡΣΕΛΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

 

ΚΑΝΕΛΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

 

ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

 

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

 

ΒΛΑΧΑΒΙΟΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

ΧΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

ΜΠΑΡΜΠΑΡΕΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

 
       

 

 

 

copyrights © 2018 Evolution Projects